Oferta

Oferujemy kompleksowe usługi związane z wykonaniem stron www. Wystarczy, że powierzysz nam zrobienie swojej strony internetowej a my zajmiemy się wszystkim tj. zaprojektowaniem atrakcyjnego wyglądu, kodowaniem, zakupem domeny i miejsca na serwerze oraz umieszczeniem strony w wyszukiwarce Google czy też dodaniem lokalizacji twojej firmy czy instytucji do Google Maps.

Sumując każda wykonana przez nas strona oferowana jest z:

  • Zaprojektowaniem atrakcyjnej szaty graficznej
  • Zakodowaniem przy użycia HTML i CSS (samodzielna edycja w poźniejszym czasie wymaga znajomości języka HTML i CSS) lub wykorzystaniem systemu zarządzania treścią CMS (za dopłatą)
  • Hostingiem czyli umieszczeniem strony na naszym serwerze
  • Adresem "twojanazwa.spark-system.pl" za darmo lub wykupem komercyjnej domeny z końcówką .pl (pierwszy rok gratis, 123 zł za każdy następny rok)
  • Dodaniem do wyszukiwarki Google
  • Dodaniem lokalizacji twojej firmy czy instytucji do Google Maps

W chwili obecnej oferujemy dwa rozwiązania budowy stron. Pierwszy z nich to statyczna strona www oparta o język HTML i CSS. Wadą tej metody jest fakt, iż aby edytować stronę w przyszłości należy zalogować się do serwera na którym trzymana jest strona i podmienić zawartość plików. Aby zmieniać treść strony konieczna jest znajomość języka HTML. Standardowo oferujemy tą usługę osobom, które rzadko zmieniają cokolwiek na swojej stronie.

Drugą z metod jest wyposażenie stron w system zarządzania treścią (CMS). Jako system CMS w naszej firmie wykorzystujemy Wordpress Dzięki posiadaniu tego systemu nie trzeba logować się na serwer na którym przechowywane są strony a zamiast tego można zalogować się z poziomu przeglądarki internetowej i zmieniać tresć strony samodzielnie. Wadą tej technologii jest konieczność dopłyty wynikająca z większej ilości pracy niezbędnej do wykonania strony wyposażonej w system CMS. Ponadto istnieje konieczność dostępu serwera do PHP oraz baz danych MySQL (Nasz serwer standardowo wyposażony jest w obie te technologie).

Poniżej po stronie lewej pokazany jest sposób edycji w języku HTML a po prawej w panelu administracyjnym systemu zarządzania treścią CMS

kod cms